5 טיפים לאירוע בת מצווה בלתי נשכח

אין ספק כי בת מצווה היא אירוע מיוחד ומרגש בחייה של כל אישה, כל הורה רוצה להפוך את בת המצווה של הילדה שלו לאירוע בלתי נשכח שכולם יהנו בו. תכנון בת מצווה הוא מלאכת מחשבת של ממש ויש להתייחס לנושא זה ברצינות רבה. עם הטיפים הנכונים תוכלו להפיק אירוע בת מצווה בלתי נשכח שישאיר את הילדה שלכם מאושרת וחסרת מילים. ריכזנו עבורכם את הטיפים המועילים ביותר בעת תכנון אירוע בת מצווה.

5 טיפים לאירוע בת מצווה בלתי נשכח

אולם או מועדון - במה כדאי לנו לבחור?

במקרים רבים ישנה התלבטות בנוגע לנושא – היכן לערוך את אירוע בת המצווה? חלק מעדיפים לבחור באולם אירועים וחלק מעדיפים לעשות זאת במועדון. תנו לנו לספר לכם על ההבדלים בין אולם למועדון כדי שתוכלו לבחור בצורה הטובה ביותר.

אירוע שנערך באולם אירועים הוא בעל אווירה בוגרת יותר ומיועד גם למשפחה הבוגרת ולא רק לחברים של ילדת הבת מצווה. ברוב המקרים העלויות של אירוע שנערך באולם אירועים יהיו גבוהות יותר מאירוע שנערך במועדון.

אירוע במועדון מתאים יותר לקהל הצעיר. האווירה במקום, המוסיקה והמשחקים השונים מיועדים רק לילדים.
בדרך כלל אירוע שנערך במועדון מלווה באטרקציות ומשחקים שונים שנועדו להלהיב את הילדים.

תקליטן לבת מצווה - איך מוצאים את האחד?

התקליטן הוא זה אשר אחראי על יצירת האווירה, הריקודים הם חלק מרכזי מאוד כמעט בכל אירוע.
בחירת תקליטן הוא נושא שמצריך תשומת לב רבה ובמקרים מסוימים בחירת תקליטן לבת מצווה אינה פשוטה כלל. לעומת נושאים שונים כמו קייטרינג או הלבוש של כלת הבת מצווה, כאשר מדברים על תקליטן לבת מצווה קשה מאוד להחליט על סמך החיצוניות או על סמך תיק העבודות של התקליטן, נדרשת בדיקה גם בנושאים אחרים.
אחת המטרות העיקריות של הפגישה הראשונית עם התקליטן היא לבדוק האם נוצר חיבור בין ההורים וכלת הבת מצווה לבין התקליטן. זוהי נקודה חשובה מאוד מכיוון שהתקליטן צריך להבין את הראש שלכם ולהתחבר אליכם כדי להפוך את מסיבת בת המצווה לאירוע של פעם בחיים.
כמו כן, הניסיון של התקליטן הוא נושא חשוב מאוד. השתדלו לבחור תקליטן שעבד עם כמה שיותר סוגים של קהל, כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יכול להתאים את המוזיקה לקהל באירוע.

בלונים בעיצוב אישי לבת מצווה - הקונספט שמשגע את כולם

כיום ניתן למצוא מספר רב של אומני בלונים המספקים עיצוב בלונים לאירועים אישי לכל אירוע, לא משנה אם מדובר בבת מצווה או בחתונה, בכל אירוע תוכלו לעצב את הבלונים כך שיתאימו בדיוק לאירוע בת המצווה שלכם. ישנם סגנונות רבים של עיצובי בלונים מיוחדים ומקוריים.

  • זר בלונים – זר בלונים הוא עיצוב קלאסי שמתאים לכל חלל ולכל סוג של אירוע, בחירה נכונה של זר בלונים שנעשה בצורה איכותית עם הצבעים המתאימים תספק תוצאה מרהיבה שללא ספק תשפר את מראה החלל בו היא נמצאת. תוכלו לשלב בזר הבלונים בלונים בשלל צורות מיוחדות אשר ידגישו את האופי של האירוע.
  • קיר בלונים לבת מצווה – קיר בלונים הוא למעשה קיר שמצופה במגוון בלונים בעיצובים מיוחדים ומגניבים. אין ספק כי מדובר אלמנט עיצובי שמשדרג כל אירוע בו הוא לוקח חלק ללא קשר לאופי האירוע. קיר הבלונים הייחודי מושך את תשומת הלב של כלל האורחים ויוצר אווירה מיוחדת ויוקרתית. קיר בלונים לבת מצווה הוא רעיון נהדר שילהיב את כל הקהל הצעיר באירוע.
  • קשתות בלונים מעוצבות – קשתות בלונים הן קשתות גדולות הבנויות מבלונים בצבעים שונים הנתונים לבחירתכם, כלת בת המצווה יכולה לעבור דרך קשת הבלונים במהלך הכניסה שלה לאירוע.
דילוג לתוכן