כיצד לבחור תקליטן לחתונה שלכם?

אצל מרבית הזוגות, בחירת תקליטן לחתונה שלהם נחשבת לאחת ההחלטות החשובות ביותר מכיוון שהריקודים מהווים עבורם חלק מרכזי באירוע. בחירת התקליטן הוא נושא שלא ניתן להתעלם ממנו ובמקרים מסוימים בחירת תקליטן לחתונה היא לא פשוטה. בשונה מנושאים אחרים באירוע כמו למשל שמלת כלה או קייטרינג, כאשר הנושא הוא תקליטן לחתונה קשה להחליט על סמך חיצוניות או תיק עבודות ונדרשת בדיקה של דברים אחרים.

הכנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם בהחלטה החשובה הזאת.

היעזרו בהמלצות מחברים

לא משנה אם החתונה נערכת בגן אירועים או באולם, תקליטן טוב יוכל להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. לפני שאתם מחליטים על התקליטן לחתונה שלכם, מומלץ להתייעץ עם חברים שהתחתנו כבר ולקבל מהם המלצות. במידה והייתם באירוע בו נהניתם מאוד מהמוזיקה, בקשו מהתקליטן את כרטיס הביקור שלו.

לפני שאתם עורכים פגישה עם תקליטן פוטנציאלי לחתונה שלכם, ערכו איתו שיחת טלפון בה תבדקו נושאים בסיסיים כמו למשל התקציב שיש ברשותכם והתאריך של האירוע, במידה ואלו מתאימים לשני הצדדים אפשר להמשיך לפגישה ראשונית.

 

 

קליק ביניכם לבין התקליטן

הפגישה הראשונית שלכם עם התקליטן נועדה בין היתר לבדוק האם נוצרת כימיה ביניכם לבין התקליטן. נושא זה הוא מאוד חשוב מכיוון שהתקליטן צריך להבין אותכם ולהתחבר אליכם כדי שיצליח להפוך את מסיבת החתונה שלכם לחלומית בדיוק כמו שאתם רוצים. עליכם להרגיש שלתקליטן באמת אכפת מכם ושהוא מעניק לכם את מלוא תשומת הלב. גם אם קיבלתם המלצות רבות על תקליטן מסוים ובמהלך פגישה איתו הרגשתם שאין ביניכם כימיה, אל תבחרו בו. החתונה הזאת היא שלכם ולכן ההרגשה שלכם ותחושת הבטן שלכם בנוגע לתקליטן היא חשובה מאוד.

מקצועיות וניסיון

חשוב מאוד שהתקליטן בו תבחרו יהיה מקצועי ובעל ניסיון ניכר בתחום. תקליטן מקצועי הוא תקליטן אשר יכול להתאים את עצמו לכל סוג אירוע מבחינת ההרכב והרצף המוזיקלי. התקליטן צריך לדעת להתאים את המוזיקה לקהל, לנגן מוזיקה שתדבר אל האורחים ותגרום להם לרקוד. באירוע אחד המוזיקה אשר תתאים לקהל יכולה להיות טראנס ובאירוע אחר המוזיקה אשר תתאים לקהל יכולה להיות מוזיקה אלקטרונית. בנוסף, תקליטן מקצועי ידע אם ההגברה מכוונת בצורה טובה ולהתאימה במקרה הצורך, בין אם החתונה מתקיימת באולם או גן אירועים. לכן חשוב מאוד שהתקליטן בו תבחרו עבד עם סוגי קהל שונים ומתחמי אירועים ככל האפשר.

 

 

פרטים טכניים חשובים

 

מומלץ לוודא מול התקליטן איתו אתם נפגשים פרטים טכניים חשובים כגון: מה קורה במקרה בו האירוע מבוטל או במקרה בו האירוע נדחה, מה השעה בה מגיע התקליטן לאולם והאם ישנה הגבלה לכמות הזמן שהוא ינגן. כמו כן, חשוב מאוד לוודא האם יש ברשותו של התקליטן ציוד לשעת חירום, האם יש לו מחשב חלופי במידה והמחשב איתו הוא עובד מפסיק לעבוד, כיום רוב התקליטנים אינם לוקחים סיכון ומביאים עימם ציוד רזרבי לגיבוי, אך חשוב מאוד שתוודאו זאת.

דילוג לתוכן