תקליטן לחתונה

מתחתנים? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תקליטן לחתונה

מה חשוב לדעת?

אירוע החתונה הוא ללא ספק אחד מהאירועים המרגשים ביותר בחיינו, וככזה, אנו נערכים לקראתו מספר חודשים מראש. במסגרת ההכנות המקדימות לאירוע, אנו דואגים לכל מרכיבי האירוע על פי אופיו, כאשר אחד מהשירותים המרכזיים בכל אירוע חתונה הוא שירותי המוזיקה לאירוע.

שירותי מוזיקה לחתונה

שירותי מוזיקה לחתונה נועדו ללוות את כל שלבי האירוע, משלב קבלת הפנים וכניסת האורחים למתחם בו מתקיים האירוע, דרך רגעי הכניסה המרגשת של הזוג הצעיר ועד למסיבת הריקודים הנערכת אחרי טקס החופה. שירות זה מוצע לכם על ידי דיג'יי לחתונה המתמחה בשירותי תקליטן לחתונה, כאשר מטרת השירות היא להרים מהכיסאות את כל האורחים ולהוביל אותם למרכז רחבת הריקודים למסיבות ריקודים מטורפת עם החתן והכלה.

כמה זמן מראש מומלץ לסגור תקליטן לאירוע החתונה?

dj לחתונה מומלץ לסגור מספר חודשים לפני מועד האירוע וזאת על מנת להבטיח לעצמכם את שירותיו המקצועיים של ה-DJ המועדף עליכם ביותר, כאשר בחירת תקליטן לחתונה מומלץ שתעשה בהתאם לניסיון המקצועי העומד לרשותו ובהתאם להמלצות אישיות אותן קיבלתם מזוגות שכבר שכרו את שירותיו. כמו כן, מומלץ להיות נוכחים באירוע אותו מעביר ה-DJ על מנת לבחון את האינטראקציה שלו מול הקהל אותו הוא מרקיד באירוע. לאחר שקיבלתם החלטה על זהותו של תקליטן לחתונה כזה או  אחר, חשוב לקדם מולו פגישת עבודה לצורך ההזמנה ותיאום ציפיות.

פגישת עבודה מקדימה מול התקליטן - מה חשוב לתאם מולו?

במסגרת פגישת העבודה עם דיג'י לחתונות שאת שירותיו אתם שוכרים לאירוע הגדול שלכם, חשוב להגדיר את הקו המוסיקלי המועדף עליכם, וזאת בהתאם לאופי האירוע אותו אתם מתכננים, מרכיבי האירוע וזהות האורחים באירוע. כמו כן, חשוב להגדיר מספר שירים מועדפים עליכם לצורך שלבי האירוע המרכזיים וביניכם: שיר כניסה שילווה אתכם בדרך לחופה, השיר שילווה את ריקוד הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי ושירים נוספים שאתם מוכרחים שיושמעו במהלך האירוע.

Dj לחתונה - שירותים נלווים

שירותיו של תקליטן לחתונה כוללים גם שירותי מוזיקה נוספים הנלווים לאירוע הגדול שלכם. שירותים אלו כוללים בין היתר שירותי תקליטן לחינה במידה ואתם מתכננים לקיים טקס חינה לפני האירוע הגדול, שירותי מוסיקה לצורך הפקת הזמנה דיגיטלית לחתונה, שירותי מוסיקה לצורך עריכת הוידאו בסוף האירוע ושירותי מוסיקה נוספים הכוללים בין היתר אטרקציות מוזיקאליות כאלו ואחרות אותן ניתן לשלב במהלך האירוע.

שימו לב – במידה ואתם עומדים לקיים את האירוע בלוקיישן שאינו ערוך מלכתחילה עם מערכות הגברה וכדומה, חשוב לבדוק שהתקליטן שאת שירותיו אתם שוכרים לאירוע, יכול לספק לכם פתרונות טכניים לצורך העמדת מערכות הגברה במקום בו אתם מתכוונים לקיים את האירוע. במידה ואתם מקיימים את האירוע במתחם אירועים מסודר חשוב שהתקליטן ייצור קשר עם בעלי המתחם לצורך קבלת נתונים טכניים על מערכת ההגברה הקיימת במתחם.

 

 

דילוג לתוכן