תקליטן ליום הולדת

מתכננים מסיבת יום הולדת או מסיבת הפתעה? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תקליטן לימי הולדת

מה חשוב לדעת?

יום ההולדת היא בהחלט סיבה טובה למסיבה אותה ניתן לקיים בחיק המשפחה וחברים. לאורך החיים, ישנן לא מעט מסיבות ימי הולדת שבהחלט ראויות להפקת מיני אירוע וביניהן: מסיבות ליום הולדת שנה, מסיבות לציון ימי הולדת במספר עגול (גיל 30, 40, 50 וכו), מסיבות ימי הולדת לגיל 16 (SWEAT SIXTEEN), מסיבות יום הולדת במסגרת חגיגות בר/בת המצווה ועוד.

שירותי די ג'יי ליום הולדת

כאשר מפיקים מיני אירוע למסיבת יום ההולדת, בין אם מדובר במסיבת יום הולדת אותה יוזם חוגג יום ההולדת ובין אם מדובר במסיבת הפתעה, מומלץ לשכור את שירותיו של תקליטן ליום הולדת המתמחה במסיבות יום הולדת לכל גיל. שירות זה מיועד אומנם לאילו מביניכם המתכננים מיני הפקה של מסיבת יום הולדת אך בהחלט ניתן לשלב אותו גם במסיבות ימי הולדת אינטימיות וקטנות יותר.

כיצד לבחור תקליטן לימי הולדת?

בחירת תקליטן ליום הולדת מומלץ שתעשה בהתאם לאופי מסיבת יום ההולדת אותה אתם מתכננים ובהתאם למרכיבי המסיבה. במידה ואתם עומדים לקיים מסיבת יום הולדת שכל תכליתה היא מסיבת ריקודים סוחפת, מומלץ לבחור בשירותיו של תקליטן ימי הולדת המתמחה בנושא. כמו כן, חשוב ומומלץ לתאם עם התקליטן לגבי הקו המוזיקלי המועדף עליכם במהלך המסיבה בהתאם לזהות המשתתפים במסיבת יום ההולדת.

כמה זמן מראש מומלץ לסגור עם dj לימי הולדת?

בדומה לכל אירוע פרטי אחר אותו אתם מתכננים ומקיימים, גם הפקת מיני אירוע למסיבת יום ההולדת מצריכה אתכם לבצע אי- אילו התאמות ותכנונים מקדימים שאחד מהם הוא בחירת תקליטן ליום הולדת וסגירת פרטי האירוע מולו. לצורך כך, מומלץ לסגור עם dj ליום הולדת כחודשיים מראש  לפני מועד המסיבה ובמידה וזאת למעט מקרים בהם החלטתם על הפקת מסיבת יום ההולדת ברגע האחרון הסמוך למועד המסיבה המתוכננת.

תיאומים מקדימים מול התקליטן

לאחר שבחרתם תקליטן ליום הולדת וסגרתם איתו את פרטי ההזמנה, חשוב ומומלץ לבדוק מולו האם הוא דואג למערכת הגברה המותאמת לגודל המקום בו אתם מתכננים לקיים את מסיבת יום ההולדת (וזאת בהנחה שאתם מקיימים את המסיבה במקום שאינו כולל בתוכו מערכות הגברה). כמו כן, חשוב לבדוק מולו לגבי שירותים נלווים אותם הוא יכול להציע לכם כגון: רקדניות ואטרקציות נוספות למסיבת יום ההולדת. מעבר לכל אלו, חשוב להגדיר את הקו המוזיקלי הרצוי לכם במהלך המסיבה בהתאם לאופייה וגיל המשתתפים בה. כמו כן, רצוי לבחור שירים מועדפים עליכם אותם תרצו להשמיע במהלך מסיבת יום ההולדת כגון: שיר אהוב עליכם במיוחד המלווה את טקס הנרות המסורתי על עוגת יום ההולדת, שיר המלווה את מצגת התמונות במידה ואתם מכינים כזאת למסיבה ושירים נוספים שאהובים על חוגג/ת יום ההולדת.

דילוג לתוכן